BIO KOZMETIKA

KONOPNÁ KOZMETIKA

konopna_kozmetika_2

Trompetol aj CANNABIOS sa vyvíjajú na základe dôkladnej analýze dlhoročných vedomostí a dôvery v mimoriadnu liečebnú schopnosť bylinných – hlavne kanabisu látok.

Výrobky sú určené pre širokú škálu použití, nespôsobujú nežiadúce reakcie a podráždenie ani u citlivých osôb. Sú skvelou alternatívou alebo doplnkom na farmaceutické výrobky, na ochranu a starostlivosť o pokožku. Výborné účinky kozmetiky z konope na obsah jedinečného kanabinoidného extraktu z kanabisu sú výsledkom kombinácie veku preukázané účinky kanabisu a iných liečivých bylín, priateľské metódy spracovania, výber suroviny najvyššej kvality a sofistikované moderné požiadavky na prírodnú kozmetiku.

TROMPETOL

Masť Trompetol je určená na vonkajšie použitie. Táto vysoko účinná masť s prírodným konopným extraktom je navrhnutá tak, aby zmiernila a utišila problémy s pokožkou pri liečbe podráždenej, poškodenej a suchej pokožky.

Masť je prvý kozmetický produkt triedy 1, ktorý je v Českej republike úplne vyrobený a schválený. Pri výrobe sa prírodné suroviny používajú bez chemických prísad. Naše produkty nie sú testované na zvieratách. Nepoužívajú sa pri ich výrobe žiadne chemické činidlá, konzervačné látky, parfumy alebo umelé farbivá.

newsletter_konopna_kozmetika_3

CANNABIOS

Všetky produkty CANNABIOS sú certifikovaná ako prírodná BIO kozmetika. Hlavnou zložkou a základom pre jej výrobu je zmes olivového oleja z olivového oleja, za studenú lisovanú kávové oleje a jedinečný extrakt z kvetinového nápoja. Jediné zloženie zabezpečuje obsah všetkých účinných látok vrátane komplexu kanabinoidov.

Kozmetika vrátane konopných zložiek je produkovaná v čistom prostredí podhoria Jeseníkov. Pri výrobe sa používajú šetrné výrobné postupy a nie sú používané procesy ani látky ohrozujúce životné prostredie . Účinné látky z konope sú získané z legálne pestovaných odrôd.

Konope je známa svojou pozitívnou pôsobnosťou na pokožku postihnutú rôznymi zápaly (účinné látky, odreniny, spáleniny, mäkké ochorenia, na ošetrenie šupín a stripov …), účinné látky z hempu zmierňujú bolesť, napomáhajú regenerácii pohybového ústrojenstva.

Kozmetika CANNABIOS je určená na vonkajšie použitie , ktorá zmierňuje a zmierňuje celý rad kožných ťažkostí. Ponúka prírodnú alternatívu k syntetickým produktom. Je možné ju používať každý deň ako ochrana a prevencia pred vysychaním a poškodením pokožky, vrátane ošetrovania veľmi citlivých miest, ako sú pery alebo okolie očí. BIO konopná kozmetika (z latinky: CANNA (BIS) = KONOPÍ, BIOS = ŽIVOT), je vyrábaná výhradne z rastlinných BIO surovín a prísad minerálnych látok.

newsletter_konopna_kozmetika_2