Naše parfémy, váš profit

Ak máte vlastnú prevádzku, napríklad predajňu alebo masérsky či kadernícky salón, ponúkame vám jednoduchú možnosť, ako si vylepšiť rozpočet a zároveň zvýšiť počet ľudí, ktorí vás navštívia.

Môžete sa stať našim odberným miestom.

Na vašu prevádzku vám zdarma dodáme stojan Parfém Plus. Ak chcete zarobiť viac, môžete si doň zakúpiť parfémy a vzorky za veľkoobchodnú cenu a priamo ich predávať. Alebo budete len odberným miestom, budú k vám chodiť ľudia vyzdvihnúť si parfémy, ktoré si zakúpili u nás v e-shope. Keď si náš zákazník objedná a zaplatí tovar, pošleme vám balíček s jeho objednávkou. A keď zákazník navštívi vašu prevádzku, vy mu len jeho balíček odovzdáte. Za každú odovzdanú zásielku vám následne zaplatíme 2 eurá. Vás to nebude stáť nič, len pár minút času.

Ak sa chcete stať našim odberným miestom, potrebujete len DVE veci.

  1. Mať prevádzku, kam chodia ľudia a kam sa zmestí náš stojan.
  2. Zaregistrovať sa.
  3. PRIDAJTE SA K UŽ EXISTUJÚCIM PREVÁDZKAM

Vašu registráciu najprv skontrolujeme a keď bude v poriadku, dáme vám okamžite vedieť, že ste novým členom nášho tímu. Následne si dohodneme termín, kedy vám privezieme stojan. Keď uvidíte, ako k vám ľudia chodia, môžete sa kedykoľvek rozhodnúť, že budete parfémy aj predávať. V stojane je miesto pre parfémy, sprchové gély aj vzorky. Vy si tovar zakúpite za veľkoobchodnú cenu a následne ho predáte za maloobchodnú podľa vášho uváženia. Zisk z nášho partnerstva sa vám tak ešte zvýši.

Vyplňte, prosím, vaše kontaktné údaje a kliknite na Odoslať. Po overení vašich údajov vás budeme ihneď kontrolovať. Našich predajcov spravidla kontakujeme počas najbližšieho pracovného dňa.

Registrácia predajcu
Meno: *
Priezvisko: *
Ulica: *
Mesto: *
PSČ: *
Telefón: *
E-mail: *
IČO: *
Vaša poznámka:
Súhlas so spracovaním údajov:
Antispam: 1 + 2 =

Súhlasíte s poskytnutím osobných údajov prevádzkovateľovi stránky parfemplus.sk. Vaše údaje budú použite výhradne pre komunikáciu prevádzkovateľa parfemplus.sk s vami.

Nepoužívajte, prosím, adresy z freemailu Azet.sk, môže sa stať, že vám naše dôležité e-maily nedôjdu.

Parfém na mieru

Vyberte si parfém presne podľa vašich kritérií. Máme presne to, čo hľadáte VYBRAŤ PARFÉM