O nás

Sme mladá spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom a distribúciou Alternatívnych parfumov známych svetových značiek a výrobcov. Parfumami sa zaoberáme od roku 2003 a v roku 2007 vznikla spoločnosť PARFEMPLUS, s.r.o., ktorá sa stala dovozcom parfumov ZAG Zodiak. Internetová parfuméria PARFEMPLUS.sk vznikla v roku 2005 a od tej doby sa radí medzi popredné internetové predajne na Slovensku.

zag-logo

Spoločnosť ZAG Zodiak

Spoločnosť Zag Zodiak je rodinná firma založená v roku 1990 v Sofii. Od roku 1994 začal vyrábať kompletný rad kozmetických výrobkov so značkou kozmetika Dory. V roku 1998 rozšírila svoj výrobný sortiment na parfémy s ochrannou známkou Zag Zodiak. V súčasnej dobe tvorí výroba parfémov 80% výrobkov spoločnosti. Kvalita parfumov je zabezpečená dlhoročnými skúsenosťami výroby parfémov, pritom základné zložky – esenciálne oleje sú vyrobené vo Francúzsku z vizitkou Fragrance of France. Estetický dizajn obalov spĺňa vysoké požiadavky našich zákazníkov. Spoločnosť je úspešná na trhu v Poľsku, Slovinsku, Slovensku – Česku, Rumunsku, Grécku, Bosne a Hercegovine, Srbsku a v Macedónsku.

Dnes je spoločnosť Zag Zodiak známa a uznávané v odbore výroby parfémov. Je členom bulharského národného združenia Parfuméria a Kozmetika, rovnako ako bulharskej obchodnej komory. Spoločnosť Zag Zodiak, získala prestížne medzinárodné ocenenie – Zlatú medailu a diplom Medzinárodný veľtrh Plovdiv – jar 2010 produktov Parfémy za parfém ZAG Zodiak 024 Alternatíva BE Delicious DKN. Medaila bola udelená pánovi Stojkovi Zagorchevovi na oficiálnej ceremónii 13. mája 2010, ktrá sa konala vo Viedni.

Zlatá medaila za parfum 024

zlata medaila za parfum 024

Majiteľka spoločnosti Dory

majitelka spolocnosti dory

Majiteľ spoločnosti Stojko Zagorchev pri predávaní medaile

majitel spolocnosti dory

Ceremónie sa zúčastnil primátor mesta Plovdiv – pán Slavcho Atanasov, diplomatických a konzulárnych zástupcov, a mnoho ďalších hodnostárov z náboženskej, kultúrnej a politickej elity.