Libuše - hodnotenia parfémov

NIN L'Extase 353 Parfém (3 hodnotení)

5 z 5

Libuše, 5. 1. 2017 16:24 Originál tejto vône je vraj inšpirovaný erotickými fantáziami dám... no, to neviem posúdiť, ale vôňa je to úžasná. V každom prípade dodáva eleganciu, ženskosť aj zmyselnosť. Prvý dojem (hlava) zostáva z veľkej kytice veľmi aromatických bielych kvetov ako jazmín a gardénia s nenápadným závojom sladkastej hrušky, mierne prežiarený ružovým korením a kvapkou broskyne a maliny. Po asi hodinke začína prenikať ruža a ešte sladší dojem vďaka vanilke a karamelu. Odtiaľ ma vôňa baví najviac. Sladkosť sa naďalej zaobalí do luxusných tónov ambry, benzoínu, pižma a drevitého cédru. Závan pačuli je pre mňa takmer nebadateľný. Naozaj pôžitok!

CHA Allure 48 Parfém (3 hodnotení)

4.3 z 5

Libuše, 5. 5. 2016 10:05 Na rozdiel od predchadzajuceho hodnotenia mi vobec nepride silna a vyrazna. Nie je to moja salka kavy-preferujem ovocnejsie zalezitosti-no pri odskusani mile prekvapenie: nevtierava sofistikovana kvetinka s nadychom luxusu. Predstavujem si neznu, krasnu, mudru zenu, zaujimavu, sebavedomu no nie seba presadzajucu. Rozhodne tato vona nenaplni celu miestnost, no kto sa ku vam priblizi, nemoze si ju nevsimnut.

LAN La Belle 311 Parfém (21 hodnotení)

4.6 z 5

Libuše, 7. 12. 2015 12:07 Originál poznám iba z okolia (nie na sebe) ako sladký (kamión cukrovej vaty). Táto vôňa na mne: hlava prekvapivo skôr korenisto sladká s jemnučkým nádychom sladkej hrušky, pačuli cítiť na pozadí už od začiatku, keď sa rozvinie srdce, do popredia sa dostáva vanilka s orechom, jazmínu len tieň. Vydržala mi cez osem hodín. Naozaj krásna, elegantná, hlboká.

CKL In2U For her 052 Parfém (9 hodnotení)

5 z 5

Libuše, 3. 12. 2015 16:22 Nevtieravá, pre pohodových, "easy-going" mladých alebo duchom mladých ľudí. Pôsobí moderne, ale napriek tomu nieje povrchná. Vanilku cítim už od začiatku, ako keby prestupuje celým parfémom, ktorý napriek tomu nie je vyložene sladký . Príjemné prekvapenie...

LAN Eclat D’Arpege 092 Parfém (29 hodnotení)

4.3 z 5

Libuše, 3. 12. 2015 16:11 Vydarená alternatíva. Testovala som na jednom zápästí originál, na druhom túto. Originál sa rýchlejšie rozvinie, u tejto trvá dlhšie začiatočný citrusovoorgovánový dojem, ktorý sa mi na parfému páči. Oproti originálu má lepšiu výdrž! Originál má v základu niečo "luxusnejšie", ale po hodinách, kedy ostane len ten základ, už je tak slabučký, že mi ten rozdiel nevadí.

ESC Cherry in the Air 317 Parfém (3 hodnotení)

4.3 z 5

Libuše, 3. 12. 2015 16:03 Veľmi ma prekvapila a v chladnom upršanom dni mi vyložene spravila náladu. Veselá, koketná, flirtujúca. Hlava je trošku ako šťavnatá žuvačka. Ale rýchlo sa rozvinula v niečo trochu dospelšie. Na jednanie s váženým zákazníkom alebo do divadla by som si ju asi nezobrala, ale inak naozaj pohodová a príjemná. Niečo iné, ako bežne nosím.